Sizi Arayalım
Ad Soyad
Telefon Numarası
E-Mail
Tarih
Biz Sizi Arayalım
0850 533 10 90

İkontatil.com Mediprive Tourism bünyesinde Turizm sektöründe kendisine edindiği saygın yerini aynı kararlılık ve azimle, tamamen müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmete odaklanmış, güçlü teknolojik altyapısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiş bir tatil portalıdır.

 

İkontatil.com online satış hizmeti ile tüm tatilcilerin hemen her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyeli sayesinde, her geçen gün kendini yenileyerek, turizme yönelik çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Büyüyen müşteri kitlemize bu gün olduğu gibi gelecekte de uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

VİZYONUMUZ

 

İkontatil.com olarak bilgi ve deneyimlerimizle dürüstlüğe, güvenilirliğe, mükemmeliyetçiliğe ve toplumsal değerlere bağlı kalarak güvenli, kaliteli hizmet ve hızlı iletişim ile daha huzurlu tatil yapma olanağı sağlayan acentemizin, kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olarak öncü ve örnek bir kuruluş olmasını sağlamaktadır.

 

MİSYONUMUZ

 

Dinamik, çözümcü, etik değerlere bağlı çalışan tecrübeli kadromuzu modern teknolojik altyapı olanaklarımızla birleştirerek, yüksek standartlarda kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak, bizleri tercih eden bütün misafirlerimizin yüzlerinde gülümseme görmek en büyük hedefimizdir.

Çağrı Merkezimiz
Hafta İçi: 09.00 - 24.00
Cumartesi: 09.00 -22.00

Posta Başlığı

Posta İçeriği

Posta Adı
Posta Soyadı
Mail
Ok

E-posta Gönderme Başarılı

Uyarı

E-Posta Gönderme Başarısız