Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

İkontatil.com Denizatı Taşımacılık Turizm Org. Yat İşl. Tic. Ltd. Şti bünyesinde Turizm sektöründe kendisine edindiği saygın yerini aynı kararlılık ve azimle, tamamen müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmete odaklanmış, güçlü teknolojik altyapısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiş bir tatil portalıdır.

İkontatil.com online satış hizmeti ile tüm tatilcilerin hemen her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyeli sayesinde, her geçen gün kendini yenileyerek, turizme yönelik çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Büyüyen müşteri kitlemize bu gün olduğu gibi gelecekte de uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

İkontatil.com olarak bilgi ve deneyimlerimizle dürüstlüğe, güvenilirliğe, mükemmeliyetçiliğe ve toplumsal değerlere bağlı kalarak güvenli, kaliteli hizmet ve hızlı iletişim ile daha huzurlu tatil yapma olanağı sağlayan acentemizin, kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olarak öncü ve örnek bir kuruluş olmasını sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Dinamik, çözümcü, etik değerlere bağlı çalışan tecrübeli kadromuzu modern teknolojik altyapı olanaklarımızla birleştirerek, yüksek standartlarda kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak, bizleri tercih eden bütün misafirlerimizin yüzlerinde gülümseme görmek en büyük hedefimizdir.

Bugüne Özel İndirimler İçin Ara!
HEMEN ARA WHATSAPP